sobota 21. února 2015

Deodoranty aluminium free


Poslední dobou jsem si zamilovala používání přírodních deodorantů bez aluminia. Aluminium je sporná složka deodorantů, někteří tvrdí, že způsobuje rakovinu, jiní zase, že je to naprosto bezpečné. A pak si vyberte, že:-) Nikdy jsem neměla v lásce kuličkové deodoranty a používala jsem vždy jen ty ve sprejích a to buď od Rexony nebo Playboye,takže jistě uznáte, jaká je to pro mě změna! Nunto dodat, že ani jeden z deodorantů není testován na zvířatech.

Sebamed balsam deodorant - Má velice jemnou, čistou a skoro až nepozorovatelnou parfemaci. Konzistence je krémová a je mi příjemná, nijak nedráždí a pokožku zklidní. Horší je doba zasychání, protože se nevstřebá hned, ale chce to tak dvě minutky. Ze začátku jsem byla spokojená, ale asi po měsíci používání jsem začala pozorovat, že tak úplně nefunguje. Pocení bohužel moc nezabraňoval, potila jsem se úplně normálně, jak kdybych nic nepoužila....Což byl od té Rexony docela obrat (jelikož ta zabraňovala pocení a k tomu ještě hezky voněla). Docela mě to začalo štvát, protože jen jsem někam vyšla, hned jsem se zpotila a mohla jsem si převléct tričko. Došla jsem zhruba do poloviny balení a pak jsem se musela porozhlédnout po jiném, avšak tento používám na noc, když se člověk moc nepotí. Balení je ve skle, tudíž trochu nepraktické do kabelky, protože je zatraceně těžké! Znovu si ho zřejmě nepořídím, ale na začátek službu splnil. Plusem je taky to, že ho pořídíte v běžné dm drogerii. Deodorant dostává dvě čivavy z pěti, protože mě bohužel o vyšším počtu nepřesvědčil.Jason calming lavender deodorant roll-on - V době, kdy mi začal Sebamed nevyhovovat, jsem se začala poohlížet po jiné alternativě a napadla mě právě tato značka. Ačkoli jsem na internetu nenašla moc recenzí a když, tak nebyly úplně lichotivé, stejně jsem se pro něj rozhodla. A musím říct, že jsem rozhodně neudělala chybu! V obchodě mi sice moc nevoněl, ale když jsem ho poprvé použila...Krásná voňavá levandule, co vám uklidní smysly a přijdete si jak na drogách, protože je vám vše jedno a vše je tak růžové /respektive fialové/ no prostě v levandulovém světě neexistují žádné problémy a stres! Ta vůně mě vždy dokonale povzbudí a uklidní zároveň a přesto není nijak vtíravá, rozhodně ji celý den necítíte /takže nepřebije oblíbený parfém/. Samozřejmě, že chvíli taky zasychá, ale řekla bych, že kratší čas než Sebamed. Konzistence není tak krémová, ale je příjemná, je napůl krémová a napůl vodová, což mi vyhovuje. Je v plastovém obalu, takže v kabelce se nepronese. Co je ale nejdůležitější - vůbec se po tomhle deodorantu nepotím! Jasně, povíme si v létě, ale teď se mnou vydrží celý den a ani kapička potu. Když už se malinko spotím při nějaké zátěži, tak ale není nic cítit. Já jsem si tento deodorant od Jasonu hodně oblíbila, pořídím si ho znovu a všem ho doporučuji! Jediným mínusem je to, že ho nekoupíte v běžných obchodech - musíte buď na internet nebo jako já do zdravé výživy. Jason dostává plný počet čivav, protože si je právem zaslouží! Pokud někdy najdu lepší přírodní deodorant bez aluminia, určitě vám dám vědět:)2 komentáře:

 1. Jedna slečna mi poslala od té značky Jason deodorant v růžové verzi a to byl teda příšerný smrad :D
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně hned taky nevoněl, ale po prvním použití to bylo ok...V obchodě měli ještě Aloe a to se nedalo:D Levandule je asi ze všech nejpřijatelnější no:)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...