pondělí 6. dubna 2015

Vezměte si infantilní bačkory a pojďte ke mně na návštěvu!

Když si pročítám své oblíbené blogy, moc mě vždy baví články o bydlení. Rozhodla jsem se jeden takový článek také napsat. Ukážu vám můj skromný pokojík nikoliv doma, ale kde bydlím přes týden, když jsem ve škole. Takže takový druhý domov:-)
V hlavě jsem měla přesný plán a pokyny byly jasné - chci vše v bílém. Tu jsem postupem času nakombinovala s fialovou. Nejdříve jsem měla v plánu vymalovat i zdi fialovou, jenže přeci jen je to pronájem. Nevím, jak dlouho tu zůstanu a nakonec se mi do toho ani nechtělo. Jelikož tam předtím byla snad zelená barva, tak jsou ty zdi takový ošklivý, ale po třech letech na kolejích, kde byl nábytek starší minimálně dvakrát tolik co já a pamatoval minimálně Gorbačova, člověk si zvykne na vše.
Počátek. Líbí se mi minimalismus, ale neumím ho moc udržet. Ten prázdný stůl mě uklidňuje, aspoň, že se dochovala fotka.
Stůl se začal rychle plnit a minimalismus skončil v troskách. Z květiny jsem měla radost, ale ne na dlouho, stačilo čtrnáct dní bez vody a celá uschla, nyní se ji snažím dát do pořádku...
Když jsme u té flóry, tak tyhle bylinky už odešly do jiného světa. Zahradník ze mě asi nebude. :(
Celkem rychle jsem měla nutkání si to tu zútulnit :D Minimalismus už definitivně tuhle místnost opustil...Místo něho přišla svíčková mánie.
Kdyby někdy začalo hořet, vůbec by nebylo divu!
Jen dejte do pokoje nerozhodnému člověku dvoje dveře a má dilema už od rána!
Svého čivaváka zatím nechávám doma, takže tady mám aspoň malou náhradu v podobě polštářku s jeho fotkou. Občas je to praktické, nemusím chodit venčit, nikdo mě nevystrkuje z postele (a to byste se divili, jak se taková malá čivava umí roztahovat!) a nic mi neštěká u hlavy:-)
Bílo-fialová kombinace je prostě všude, kam se podíváš:-) Aromalampu jsem si hodně oblíbila - momentálně mi v ní voní levandulový vosk, jehož vůně mě vždy dokonale uklidní.
Líbilo se vám u mě na prohlídce mého skromného pronajatého pokojíku?

7 komentářů:

 1. Dosť pekné bývanie na to, že to nie je doma :) Milujem tie staré parkety.. ja mám na byte bohužiaľ koberec :/ a biely Ikea nábytok :) pekné to tam máš :) ladyminimalism.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Máš velmi krásný pokoj .:)

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavé :) Moc se mi líbí ta lucernička :)

  Monča

  OdpovědětVymazat
 4. Vážne perfektný nadpis článku :D
  A aj izba je pekná. Mám rada fialovú čo asi je možno badateľné na mojom blogu a vlasoch :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ty tulipány mají úžasnou barvičku! :) A ty bylinky se mi taky moc líbí.

  http://dashasoliman.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. moc pěkné :) miluji bílé interiéry s barevnými doplňky <3

  OdpovědětVymazat
 7. Krása.. asi bych si taky měla pořídit aromalampu. Moje bývalá lampička nefungovala (pořád v ní zhasínaly svíčky) a ty předtím už skončily dávno v koši.. :(

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...