úterý 29. prosince 2015

Manufaktura BB krém

Když Manufaktura poprvé avizovala na facebooku, že bude BB krém, mé srdce zaplesalo a nedočkavě jsem jim každý den šmírovala stránku. Až to jednou přišlo a BB krém byl opravdu na světě! To, že ho musím mít, bylo jasné. Problém byl, že jsem byla z léta opálená a nebyla jsem si vůbec jistá odstínem, takže mi prodavačka nabídla vzorečky obou odstínů - tedy světlejšího i tmavšího. Celkem vtipné bylo, že když jsem později doma zkusila tmavší, byla jsem přesvědčena, že potřebuji tmavší. Jakmile jsem další den dala světlejší, byla jsem si jistá, že potřebuji právě ten. Takže moje dilema se nevyřešilo. /ostatně takhle dopadají všechny moje dilemata a jistě jste si už všimli, že jsem velice dilematický člověk/
Každopádně racionálním uvažováním /tedy - bude zima, vždycky jsem byla bílá a beztak to opálení nevydrží dlouho/ jsem si pořídila světlejší odstín.
Možná jsem si měla vzít ten tmavší... Ale to už je jedno. Skoro rok používám jejich denní krém 100% face a přijde mi, že tenhle BB krém je obarvený právě ten denní krém :D Aneb prostě stejně voní, mají stejnou konzistenci a kromě té barvy, jsou stejné. Což oceňuji, protože jejich krém mám moc ráda.
Nikdy jsem neměla nějaké výrazné problémy s pletí, ale i přesto jsem si vždycky kupovala celkem dost krycí makeupy. Proto je tohle BB celkem změna. Pleť trochu sjednotí, ale vůbec nekryje. Měla jsem kdysi několik "bíbíček" z drogerky a i ty trochu kryly, tenhle kryje skoro nulově. Jak se ukázalo, pro mě je to prostě problém, chci aby pleť nějak vypadala...
BB krém ale nebude stát v koutě, budu ho používat na méně náročné dny, na procházky do přírody a tak dále. Prostě vždy, když nebudu mít touhu vypadat tak úplně dokonale. Bude se hodit hlavně na léto, kdy makeup stejně dlouho nevydrží a rozteče se. Pokud toužíte po sjednocení a celkově si na makeup moc nepotrpíte, je to přesně pro vás. Pro mě osobně je to spíš jen obyčejný krém, který je lehce zabarvený. 
Pokud požadujete aspoň nějaké krytí, tak tento krém vám ho rozhodně nedopřeje. Je vhodnější na víkendy v přírodě, kdy chcete pleť nechat trochu odpočinout od každodenního líčení. Je celkem lehký a na pleti příjemný, ale rozhodně si ho znova nekoupím. Jestliže ale nepreferujete makeupy a zároveň chcete hydratovat pleť a trochu sjednotit, směle do toho! :)

1 komentář:

  1. Taky jsem se na něho dívala... ale zhýčkaná z asijských BB krémů, které kryjí víc než lecjaký make-up, jsem se nakonec rozhodla si ho nekupovat. Vidím, že jsem dobře udělala, tak hezkou pleť nemám, aby mi stačilo jen sjednocení. :-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...