sobota 20. února 2016

Žehlení mě baví s Benefit Puff Off!

Krásný den vám přeji! Není nad to vyspat se pěkně do růžova, ale obzvlášť v týdnu plném povinností to bývá problém. Proto vám chci představit tento zlepšovák od Benefitu, se kterým budou rána mnohem jednodušší. Jedná se sice o žehličku, ale nebojte, nemusíte v šest ráno vytahovat žehlící prkno! 
Puff off! je malá zázračná tubička plná chladivého gelu, který je lehce perleťový. Nejen že pod očima chladí, ale pěkně prozáří váš ospalý pohled. Jeho použití je opravdu znát. Jeho chladivý efekt je po ránu příjemný a každý den se na něj těším. Kruhy pod očima úplně nezamaskuje, ale rozhodně je eliminuje. Oční okolí zanechává opravdu sametově hladké, což je až neuvěřitelné. 
Ze začátku jsem se trochu bála, jestli se investice vyplatila. Musím ale uznat, že ano! Je to velký rozdíl, když ho použiji a když ne. Je to stejný pocit, jako když si ráno dáte kávu, nebo ne. Tahle věcička vás prostě probudí a nakopne do nového dne. 
Žehlení ráno?! Že vás ta představa děsí? Já si to užívám! Aplikátor je ve tvaru malé roztomilé žehličky, která vám prostě vyžehlí váčky pod očima. Nejlepší je, když necháte tubičku přes noc opravdu někde v chladu, to je ráno naprosto božský pocit! Kolikrát se toho nemůžu nabažit a žehličkou přejíždím sem a tam třeba i pět minut. Za mě je to super pomocník a doporučuji, zároveň jestli nechcete utrácet, tak se bez něho obejdete. Je to taková nadstavba, kterou mít nemusíte, ale když ji máte, nechcete se jí vzdát.
Máte s Puff Off zkušenost? Jaký je váš oblíbenec od Benefitu? 

10 komentářů:

 1. Wau, vyzerá to úžasne! Určite by som rada vyskúšala :) Môžem sa spýtať, či ho máš zo Sephory alebo si si ho niekde objednala? Lebo asi žiadny zahraničný eshop neposiela na Slovensko :(

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je opravdu boží :) zatím jsem od Benefitu nic nezkoušela :)

  OdpovědětVymazat
 3. vypadá výborně :) ač nemám Benefit ráda, tak tohle mne zaujalo :)
  saturday mood

  OdpovědětVymazat
 4. Vyzerá vážne skvelo!

  Na mojom blogu práve prebieha Giveaway s Weledou a budem veľmi rada, ak sa zúčastníš :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovědětVymazat
 5. Už jsem o tady tom přípravku slyšela, ten design je skvělý :)

  www.piosek.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. to je dobrá vecička! :) tie makrónky vyzerajú veľmi chutne :)

  P.S: Ak má čas, bola by som veľmi rada keby si skočila na blog mojej sesternice. Je to začínajúca blogerka a tvoj komentár, návšteva či odber by ju veľmi potešil :) Vopred ďakujem.
  www.partofnicol.blogspot.sk :)

  OdpovědětVymazat
 7. Teda to je věcička, vidím poprvé a musím říct, že mě docela zaujala.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...