středa 27. září 2017

Na zlaté vlně podzimu

Vždy když začne podzim, mám takové nutkání se za každou cenu zahřát. Nejen, že se zvyšuje můj počet návštěv kaváren, počet vypálených svíček, počet přečtených knih nebo zhlédnutých filmů. Je to období, kdy si vždy nejvíc uvědomím, že se člověk musí rozmazlovat. A taky že já se rozmazluju! Musím se vám pochlubit s mými nejmilejšími pomocníky v těchto šedivých dnech. 
Mým nejoblíbenějším rituálem se stalo mazání suchým olejíčkem Nuxe. Většinou ho použiju předtím, než odcházím z domu do víru sychravého (velko)města. Ta vůně mě vždy tak příjemně zahřeje, jako když se zachumlám do huňaté deky. Jak přijde podzim, tak si užívám trochu těžší dřevité vůně. A nejvíc oceňuji genialitu vynalezení suchého oleje! 
V chladném počasí nejvíce trpí ruce, proto je vždycky po bezstarostném létě začínám hydratovat. Mám spoustu krémů na ruce, ale ten od L´occitane je mezi nimi král. Nejen, že naprosto nádherně čistě voní, ale stačí ho málo a hydratuje skvěle. Až dodělám všechny ostatní krémy na ruce, chci už jenom tenhle! 
Čím jsem starší, tím víc oceňuji kvalitu nad kvantitou. Sice mě většinou odradí vyšší cena, ale ve výsledku musím uznat, že to za to stojí. Klidně si umím představit zbytek života jen s Nuxe a L´occitane. A taky se zlatou pinzetou od Tweezerman, na kterou jsem koukala už asi sto let. Nikdy by mě nenapadlo, že mezi pinzetami jsou takové rozdíly. Se svojí od Essence za pár korun jsem byla celkem spokojená. Ovšem do doby, než jsem vyzkoušela tuhle. Po prvním použití jsem viděla okamžitý rozdíl - naprosto mě uchvátila ta preciznost! Tak nějak tuším, že už nikdy žádnou jinou chtít nebudu. 
Na můj nejoblíbenější doplňek podzimu pasuji střapaté náušnice. Nejvíc se mi líbí černozlatá kombinace, přijde mi taková tajemná. Tahám je teď skoro pořád a neuvěřitelně mě baví! 
Co patří mezi vaše oblíbené podzimní nezbytnosti? 

3 komentáře:

 1. Krémy od L´occitane jsou nejlepší a Nuxe olejíčky nikdy nezklamou:)
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Už si googlim ten krém na ruce a fakt jsem byla připravená na dardu.. No, jako je to hodně na to, že je to krém na debilní ruce :D Ale..zvládnu to, dám na tebe!

  Prolhaná Mrcha


  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...