středa 18. října 2017

Benefit tužka na obočí Precisely, my brow pencil

Když tak probírám svoji kosmetickou taštičku, zjišťuju, že většina produktů je od Benefitu. I když je to trochu větší počáteční investice, produkty od této značky jsou snad nesmrtelný. Přijde mi, že vůbec neubývají a jsou opravdu kvalitní. Tuhle tužku na obočí jsem si pořídila na doporučení kamarádky, která ji používá už dlouho a je s ní spokojená. Nejdřív se mi nechtělo dát tolik peněz za takovou malou kouzelnou hůlku...Ale stojí to fakt za to!
Vážně má cenu zmiňovat, jak boží obal tahle tužka má? Ostatně asi jako všechno od Benefitu, je to roztomilost. To, že vypadá jako kouzelná hůlka je velmi příznačné, tahle tužka totiž opravdu kouzelná je. Z jedné strany je samotná tužka a z druhé šikovný kartáček. Při prvním použití mě udivilo, jak moc kreslí. Předtím jsem byla zvyklá na stíny na obočí, které jsem aplikovala štětečkem. Musela jsem hodně zmírnit a je třeba mít opravdu lehkou ruku
Když se s tužkou naučíte, je to s ní snadné a rychlé. Je opravdu hodně pigmentovaná, takže nemusíte skoro vůbec tlačit. A jak již napovídá sám název, je dost precizní. Krásně vykreslíte každý chybějící kousek svého obočí tak, že to ani není poznat. Celkový výsledek tak vypadá velmi přirozeně. 
Vlastním odstín 05 Deep a sedí mi naprosto perfektně. Je přesně v mé přirozené barvě a líbí se mi, že to není teplý odstín, který by obočí zabarvoval do zrzava, jak to dělá většina produktů na obočí. Tužka má být voděodolná s výdrží až 12 hodin, ale občas se mi během dne trochu rozmaže. I tak jí to ale odpouštím, protože ve všech jiných směrech je skvělá. 
Našly jste také tužku na obočí, která vám vyhovuje?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...