středa 7. února 2018

Paletka Artdeco Most Wanted Smokey Meets Metallic

Artdeco byla značka, kterou jsem docela dlouho přehlížela. Nepřišla mi zajímavá, dokud jsem ji nevyzkoušela. A hned potom jsem si ji okamžitě zamilovala! Obzvlášť jejich paletky - jiné ani nepoužívám. O této značce jsem psala už tady, kde jsem vám také ukazovala paletku nude očních stínů. A jelikož jsem si ji opravdu oblíbila, pořídila jsem jí trochu barevnější sestřičku.
Paletka Most Wanted Smokey meets Metallic obsahuje celkem 12 očních stínů. Líbí se mi jednoduché papírové balení na magnet a hlavně velké zrcátko. 
Většina stínů obsahuje drobné třpytky a hodí se spíše na večerní líčení. Zaujala mě hlavně barevná kombinace, kde najdete zemité barvy, ale taky ty odvážnější. Také se mi líbí kreativní pojetí názvů jednotlivých stínů, u kterých se vždy trochu zasním. Můžete si tak zahrát na Stopařova průvodce po galaxii a nalíčit se třeba Zemí nebo Marsem. 
Stíny jsou příjemné na nošení, což je pro mě nejdůležitější. Jsou výborně pigmentované a hlavně drží celý den. Rozhodně doporučuji, jedná se o opravdu kvalitní stíny a jsem s nimi moc spokojená. Jediné negativum je trochu vyšší prášivost, než jsem zvyklá, ale není to nic strašného. Navíc jsem paletku koupila skoro o půlku levněji (na e-shopu Douglasu) a stále ji tam nabízejí. 
První polovina paletky obsahuje spíše decentní barvy, které lze použít i na denní líčení. Mezi moje nejoblíbenější patří první tři, které využívám nejčastěji. 
Skoro bílý odstín Moon je bohužel hůř pigmentovaný a více práší, z celé palety je nejslabší. Osobně mi to nevadí, protože tento odstín stejně nepoužívám. 
odstíny: mystic, earth, apollo, moon, twilight, mars.
Druhá polovina je o něco odvážnější. Najdete tu třeba fialovou nebo nebesky modrou. Tyto odstíny rozhodně nepoužívám každý den, ale hodí se je mít v záloze. 
odstíny: thunder, jupiter, sky, venus, lightning, universe
Jak se vám paletka líbí? Máte taky něco od Artdeco?

6 komentářů:

 1. Paletka vypadá fakt nádherně, mají ještě nějaké jiné odstíny, nevíš? :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, mají:) Jak nude, tak trochu barevnější, ale vyloženě výrazné barevné odstíny jsem neviděla.

   Vymazat
 2. Moc mě baví stíny míchat, ideálně tím zamaskovat nějaké neduhy :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezká paletka, líbí se mi i složení stínů :) stíny od této značky jsem ještě nezkoušela.


  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 4. Paletka vyzerá veľmi pekne. Podľa mňa vhodná na zimu.
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...