čtvrtek 17. května 2018

Kosmetické novinky/minirecenze: Kiehl's, Balea

S přicházejícím teplejším obdobím přichází i novinky v rozkošných obalech. Kdo by odolal roztomilému velbloudovi? Kdo by odolal roztomilému velbloudovi, který k tomu všemu voní po kokosu? Já samozřejmě neodolala, boží obal a kokosová vůně, to je vražedná kombinace.
Kiehl's Ultra Facial Cleanser - Miluju všemožné čistící gely na obličej, proto jsem se rozhodla vyzkoušet i tento věhlasný gel od Kiehl's. Překvapilo mě, že je celkem hutný a stačí ho opravdu málo. Hned jsem pozorovala rozdíl, už po prvním použití byla pleť mnohem lépe vyčištěná než při použití jiného gelu. Po několika dnech viditelně zlepšuje pleť. Zatím jsem s ním opravdu moc spokojená a uvidím, jaké to bude z dlouhodobějšího hlediska.
Balea bodyspray Golden shine - Loni jsem měla takový olejíček se zlatými třpytkami, tak jsem si myslela, že se bude jednat o něco podobného. Chyba lávky. S olejíčkem to nemá nic společného, opravdu se jedná o tělový sprej. Překvapilo mě, že celá konzistence je taková suchá - alkohol je na prvním místě a hned po rozetření na pokožce zmizí veškerá tekutá forma a zbydou opravdu jen třpytky. Právě alkohol vidím jako největší problém. Na obalu uvádí, že je sprej zároveň i osvěžující - dle mého stejně osvěžující jako třeba Alpa. Neumím (a ani nechci) si představit, jak by to vypadalo, kdybych se rozhodla třpytky aplikovat na čerstvě oholené nohy nebo podrážděnou pokožku. To bych asi nepřežila! Jinak jsem se se sprejem kupodivu spřátelila, i když jsem zpočátku čekala něco jiného. Líbí se mi, že na těle zůstanou jen třpytky bez nějakého mastného filmu a hezky ovocně voní.
Balea bodylotin Cool Camel - Balení není jediný důvod, proč jsem si tuhle tělovou emulzi pořídila. Naprosto mě nadchla ta vůně, která je identická s vůní opalovacích krémů a trochou kokosu. Tohle já můžu a vždy to ve mně evokuje léto. Komu ale opalováky nevoní, může se velbloudovi obkoukem vyhnout. Hydratace je taky super. Půjdu si ještě pro další balení do zásoby, jelikož je to bohužel jenom limitka.
Balea pleťové ubrousky 5v1 - Ubrousky jsem si pořídila primárně na cesty, protože se mi tenhle způsob odličování zdá nejpraktičtější. Původně jsem si teda myslela, že jsou to obyčejné vlhčené ubrousky na ruce. Takže je super, že je můžu použít jak na ruce, tak na odlíčení. Slibují odstranění i voděodolného make-upu, hydrataci a zároveň jsou vhodné i na oblast kolem očí. Určitě si je přibalím na nadcházející letní cesty.

7 komentářů:

 1. Ten čisticí gel me opravdu zaujal :) Jinak Balea ma bozi obaly a možná si také poridim ty ubrousky do kabelky :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ta limitka je vážně boží:D. Vůni opalováků mám moc ráda, takže se po tom krému určitě mrknu:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělá limitka. Vůni kokosu taky můžu. Nejvíce se mi líbí ty čistící ubrousky. Taky plánuji cestovat, takže se určitě po nějakých podívám. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Vůně mě hodně láká, ale konkrétní produkty bohužel ne. Ubrousky se mi nikdy neosvědčily, takže jedině na ruce, ale to mám ještě zásoby jiných. A tělové mazání mi od Baley nikdy moc nevyhovovalo, tak to asi oželím. Kdyby ale měli třeba šampon nebo sprcháč, to by bylo něco jiného... :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc mě zaujala ta limitovaná edice od Balei, která má opravdu mega rozkošné balení :-) nejvíce mě zaujala ta emulze, doufám, že jí ještě v DMku najdu.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...