neděle 24. června 2018

Moje Foreo Luna Mini 2

O pořízení Foreo Luna Mini jsem už nějaký čas přemýšlela. Není to úplně nejlevnější investice za čistící kartáček na pleť, ale všude jsem viděla samé pozitivní recenze. Jelikož se má pleť začala více a více horšit, čím dál tím víc jsem nad koupí uvažovala. Původně jsem si chtěla koupit "obyčejnou" Lunu mini, která se mi líbila v šedé barvě. Jenže potom jsem vychytala akci, kdy rozdíl mezi starší verzí a Lunou mini 2 byl zhruba 500Kč, (Foreo Luna mini je za 2 590,- a Foreo Luna mini 2 běžně za 3 690,-), proto jsem usoudila, že už se mi vyplatí koupit verzi 2. Stála mě tedy necelé 3 tisíce a oproti předešlé verzi je o dost větší a má několik intenzit. Bohužel ji ale nedělají v šedé, takže jsem sáhla po své další oblíbené barvě - světle růžové (přesněji pearl pink).
Moje očekávání bylo, že když si koupím takhle drahý kartáček na pleť, nebudu už muset utrácet za všemožné masky a další péči, jelikož má pleť bude jistě skvělá. Zmizí všechny moje problémy a nedokonalosti a už se mi nikdy žádná neplecha na obličeji neudělá. Splnilo se mé očekávání? To zjistíte níže.
Před prvním použitím jsem Foreo nabila přes USB kabel a překvapila mě ta rychlost - asi do hodiny byl nabitý. Poté jsem se mohla přesunout do sprchy, kde jsem si na obličej nanesla mycí gel, který běžně používám a poprvé zkusila Foreo. Musím říct, že celý proces mě strašně baví a je mi velmi příjemný, klidně bych si obličej masírovala půl hodiny. Foreo vám naznačí vynecháním vibrací a světelným upozorněním, že máte přejít na další část obličeje. Když jsem si po štětinách přejížděla prstem, bála jsem se, aby mi nedráždily pleť. Ale když přístroj zapnete, celý proces čištění je neuvěřitelně jemný. Hodně mě překvapilo, že už po prvním použití jsem zaznamenala rozdíl. Pleť byla mnohem hladší a jemnější.
Hladká a jemná pleť je po každém použití, ale mě více zajímá dlouhodobější účinek. Uběhlo půl roku pravidelného používání ráno a večer a moje pleť byla sice hladká, ale rozhodně ne dokonalá. Mám problém se zanícenými póry na bradě a tajně jsem doufala, že Foreo mi pomůže. Stav se možná zlepšil, ale rozhodně nezmizel.
Pleť je určitě více sjednocená a kolikrát vyjdu bez make-upu a vůbec mi to nevadí. Celkově make-up hodně ubírám a přijde mi, že ho už moc nepotřebuju. Ovšem moje problematická místa nadále zůstala. Rozhodně vám pořádné čištění nevyřeší všechny problémy s pletí. I nadále používám čistící masky a další přípravky jako dřív. Pokud tedy máte opravdu velké problémy, tak si nemyslete, že po nějakém čistícím kartáčku zmizí. 
Zadní část Forea je určena pro peeling pleti. Používám ji párkrát do měsíce a rozdíl je opravdu znát. Je to srovnatelné s pleťovým peelingem, odstraní odumřelé buňky a pleť ještě více vyhladí.
Závěr: I když jsem nakonec ráda, že kartáček mám, čekala jsem od toho víc. Je to celkem drahá investice, a tak jsem zřejmě čekala zázrak. Hodně tomu napomohlo vychvalování blogerek a celkový fame tohoto kartáčku. Můj názor je takový, že pokud je to pro vás opravdu drahé a šetřily byste kdovíjak dlouho, tak to nemá cenu a byly byste akorát zklamané. Pokud by vám kartáček nadělil třeba Ježíšek, či to pro vás není finančně problém, tak do toho. Pleť je opravdu vyhlazená, jemná a sjednocená. Na problematických místech je změna k lepšímu menší. Pokud jako já čekáte, že Foreo vyřeší všechny vaše problémy s pletí, tak nevyřeší. Určitě ale budete mít lepší pocit z důkladnějšího čištění. Rozhodně bych šla do verze Luna Mini 2, jelikož má silnější intenzitu (od začátku používám nejintenzivnější vibrace). Ještě chci upozornit, že existují levnější varianty Foreo (Play), které ale nejsou dobíjecí, tudíž sice utratíte "jen" tisícovku, ale po měsíci můžete přístroj vyhodit. Proto si před nákupem raději vždy zkontrolujte, že se jedná o dobíjecí variantu. 
Máte s Foreo zkušenosti? Přemýšlíte nad jeho pořízením?

6 komentářů:

 1. No já jsem o tomto produktu všude četla a pořád čtu a přemýšlím o jeho koupi ale taky nevěřím tomu, že to bude nějaké wow :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 2. Já teda zkušenost nemám a ani si nejsem jistá, zda bych byla ochotná dát za to tolik peněz. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. videla som to už u viacerých blogeriek ale skúsenosť ešte nemám :P a zatiaľ asi nezvažujem

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  OdpovědětVymazat
 4. Po foreu koukám snad už dva roky, ale ještě jsem se nějak neodhodlala do toho zainvestovat :D

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
 5. Tiež som nad ním rozmýšľala, ale ešte som si ho nekúpila. Veľmi pekný príspevok a blog takisto :) Dávam ti odber a budem veľmi rada ak sa zastavíš aj na mojom blogu.
  Môj blog: www.lifeforjul.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...